Pasargā sevi no saaukstēšanās

Kad parādās pirmie saaukstēšanās simptomi, nesteidzies atvērt mājas aptieciņu, bet sameklē medu un kurkumu, lai pagatavotu gardu un ļoti efektīvu Zelta Medus dzērienu. Šī ir dabīgā antibiotika, kuras pagatavošanai ir vajadzīgas tikai divas sastāvdaļas.

Kurkuma sastāvā ir viela kurkumīns, kam piemīt pretiekaisuma - antibakteriāla un antioksidantu iedarbība. Tā darbības spektrs ir iespaidīgs: no pretdrudža līdz pretvēža iedarbībai, gan antioksidants, gan zarnu mikrofloras regulētājs.
Medus mums visiem jau ir sen pazīstams ar savām dziednieciskajām īpašībām. Sajūtot pirmos saaukstēšanās simptomus, tiek meklēts medus trauks.

Dzēriens Zelta Medus efektīvi cīnās pret baktērijām un vīrusiem, kā arī pret to kaitējuma nodarītajām sekām. Atšķirībā no farmaceitiskajām antibiotikām, Zelta Medus neizraisa traucējumus dabiskajā zarnu mikroflorā, kas bieži vien prasa ilgu laiku, lai to atveseļotu un atjaunotu.

Lai pagatavotu Zelta Medus dzērienu, vajag:

* medu - 100 g

* kurkumu - 1 ēd.karoti

Rūpīgi samaisiet medu un kurkumu stikla traukā, kuru vēlāk jūs varēsiet aizvērt ar vāku.
Lietošana:

1 diena: Lietojiet pa ½ tējk. Zelta Medu katru stundu.

2 diena: Lietojiet pa ½ tējk. ik pēc 2 stundām.
3. diena: Lietojiet pa ½ tējk. 3 reizes dienā.
          • pie elpceļu slimībām - pirms ēšanas,
          • pie problēmām ar gremošanu - ēdot,
          • pie nieru un zarnu slimībām - pēc ēšanas.

Paņemiet Zelta Medu uz mēles un ļaujiet, lai tai kūst mutē. Lietojiet to, ja ir klepus, saaukstēšanās, gripa un citas akūtas respiratorās saslimšanas. Kā arī ieteicams lietot šo maisījumu profilaktiski, kad ir sezonas vīrusu uzliesmojumi. Tādā gadījumā to var pievienot pienam vai tējai.


Un visbeidzot. Ja Jūs jau lietojat zāles, ko nosaka ārstējošais ārsts, konsultēties ar viņu, pirms Zelta Medus dzēriena lietošanas. Kurkuma mazina asins viskozitāti, pazemina cukura līmeni asinīs un stimulē žultspūšļa muskuļu kontrakcijas. Konsultējieties ar savu ārstu, ja Jums ir paaugstināts asinsspiediens, hemofilija, cukura diabēts, nosliece uz žultsakmeņu veidošanos vai žults trakta nosprostojums.

Esiet veseli un laimīgi!

.