Pasūtījuma un Piegādes noteikumi


Lūdzu rūpīgi izlasiet uzņēmuma SIA „CaTe” (reģ.nr. 44103028931) piederošā interneta veikala GeoMed.lv lietošanas noteikumus (turpmāk tekstā, Noteikumi )!

Vietnes GeoMed.lv lietošana tiek uzskatīta par Jūsu pilnīgu piekrišanu šiem Noteikumiem un apņematies tos ievērot. SIA „CaTe” ir vietnes GeoMed.lv īpašnieks un uzturētājs, un ir tiesīgs jebkurā laikā, pēc saviem ieskatiem mainīt Noteikumus, un jebkuras izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās tiek publicētas vietnē GeoMed.lv. Vietnes GeoMed.lv dizains un publicētie materiāli ir autortiesību aizsardzības objekti.


1. PREČU PASŪTĪŠANAS UN PIEGĀDES NOTEIKUMI

Vispārīgie noteikumi.

* Visas preču un piegādes cenas ir norādītas EUR, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%.

* Ja prece, pasūtījuma brīdī nav noliktavā, mēs 100% garantējam naudas atgriešanu 3 darba dienu laikā.

* Preču piegāde notiek 3 - 4 darba dienu laikā.

Pasūtījumu veikšana...

1. Izvēlieties sev vajadzīgo preci un daudzumu, un spiediet uz zaļo ikonu "PIEVIENOT GROZAM".

2. Kad preču izvēle ir veikta, vietnes augšpusē  spiediet uz tekstu "PIRKUMA GROZS", un jums atvērsies pirkuma grozs.

3. Ja Jūsu izvēle ir precīza, tad izvēlieties PIEGĀDES VEIDU spiediet uz zaļo ikonu "NOFORMĒT PASŪTĪJUMU".

4. Atvērsies pasūtījuma noformēšanas lapa, kurā Jums jāizvēlas reģistrēties kā klientam (ja plānojat iepirkties vairākkārtīgi, un pie nākošajiem pirkumiem saņemt atlaides, izmantot akciju piedāvājumus) vai kā viesim (vienreizējs pirkums). Pēc izvēles spiediet uz zaļo ikonu "TURPINĀT". 

5. Atvērsies nākošā lapa, kurā jānorāda piegādes informācija. Kad informācija ir uzrakstīta, spiediet zaļo ikonu "TURPINĀT".

6. Atvērsies nākošā lapa, kurā jāizvēlas apmaksas veids. Kad informācija ir ievadīta, spiediet zaļo ikonu "TURPINĀT". Ar to pasūtījums ir veikts!

7. Jūsu norādītajā e-pastā pienāks informācija par veiksmīgu pasūtījuma veikšanu. 

8. Veiciet apmaksu. 

         (MŪSU BANKAS NORĒĶINA KONTS ir šeit:)

9. Mūsu internetveikala administrators vienmēr informēs Jūs telefoniski vai uz Jūsu norādīto e-pastu par veikto apmaksas saņemšanu un preču izsūtīšanu.  ! Pasūtījums tiek uzskatīts par veiktu ar to brīdi, kad nauda ir ieskaitīta SIA „CaTe” kontā !


Preču piegāde un to izmaksas.

Preču piegādes izmaksa tiek papildus pierēķināta pie pasūtīto preču cenas un Latvijas teritorijā tas ir:

     * uz OMNIVA pakomātiem 2,69 Eur

     * uz Latvijas Pasta nodaļām 3,00 Eur

     * ar OMNIVA kurjerpastu uz norādīto piegādes adresi  6,00 Eur

Ja pasūtījums ir lielāks par 100,- EUR, tad piegāde ir bez maksas!!!


Pārdevējam ir tiesības atkāpties no augstāk minētajiem piegādes termiņiem, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, vai adresāts neatrodas norādītajā adresē vai nav sazvanāms.

Jūsu pirkums, pirms nosūtīšanas, tiek iesaiņots kartona kastē, vai citā necaurspīdīgā iepakojumā, lai nodrošinātu pasūtījuma konfidencionalitāti un aizsargātu pret iespējamajiem bojājumiem transportēšanas laikā. Iepakojuma ārpusē tiek norādīts preču saņēmējs un piegādes adrese.

2. ATTEIKUMA TIESĪBAS

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma:

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma (pirkuma) 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci pārdevējam. Atteikumu var pieprasīt tikai tad, ja Jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts). Atgriežot produktu tam jābūt atbilstošā, nebojātā produkta iesaiņojumā.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", un interneta veikals geomed.lv patur tiesības pircējam atteikt atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, un ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preces tiek pieņemtas, ja oriģinālais iepakojums nav atvērts un bojāts.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@geomed.lv vai pa tālruni: +371 29160705, norādot pasūtījuma specifiku.

3. INFORMĀCIJA PAR PRECĒM UN ATTĒLIEM

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Realitātē iepakojums var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā. Neskaidrības gadījumā lūdzam vadīties pēc apraksta vai sazinieties ar internetveikala administratoru.

VEIKSMĪGU IEPIRKŠANOS !

 Jūsu GeoMed.lv